Ören Çelik Hakkında


Değerli avcılar, atıcılar, silah severler, dolum işine gönül verenler…SELAM!


Ören Çelik olarak ülkemizin bu sektördeki eksikliğini görerek çıktığımız yolda hatırı sayılır bir mesafe almanın verdiği haklı gurur ve özgüvenle yine yanınızdayız. Çeşitli şekillerde Türkiye’ye getirilmiş MEC makinelerin tek tük az sayıda kişide olduğu, yerli üretimin yüz akı Şimşek makinelerin ise hazır fişeklerin saltanat sürdüğü bir dönemde bodrumlarda çürümeye bırakıldığı zamanlar geride kaldı. Artık Türk avcı ve atıcısı tamamen yerli üretim makinelerle kendi fişeğini kendisi doldurmanın keyfini yaşıyor. Dünyanın birçok ülkesindeki avcı ve atıcıların uzun yıllardır kesintisiz yürüttüğü bu faaliyette, kısa sürede onların ulaştığı seviyenin yakalanmış olması ayrıca sevindirici.  Bu çorbada tuzumuzun olması da bizim övünç kaynağımız.  Bu işe gönül vermiş ustaların evlerindeki, ellerindeki Ören Çelik’in izi göğsümüzü kabartıyor. El makinesiyle sıkı yapılan günlerden fabrika dolularıyla yarışan fişeklere gelinmesi ne büyük mutluluk. 
Ören Çelik olarak her şeyden önce güveninize layık olmak birinci amacımız. Bu güven bizim için hep ön planda olacak. Kaliteden ödün vermeden, dünyada bu konudaki yöntem ve gelişmeleri yakından takip ederek sizlere en kaliteliyi en uygun fiyattan sunmayı istiyoruz. 
Sevgili dostlarımız, Ören Çelik markası, bundan sonra internet sayfamızla sizlerin hizmetinde olmaya devam edecek.  Ürettiğimiz ürünlere sayfalarımızdan ulaşabileceksiniz. Yeni üreteceğimiz ürünlerin duyurularına da yine web sayfamızda yer vereceğiz. Satışlarda sizlere taksit avantajı da getirmeyi düşünüyoruz ki herkes bu keyfi yaşayabilsin. Yeni web sayfamızın hepimize hayırlı olmasını diliyoruz. Desteğinizi bizden esirgemeyin. Hep birlikte daha iyiye daha güzele ulaşmak dileğiyle…Allaha emanet olun.


ÖREN ÇELİK

Vizyon

Dürüst, saygın, güvenilen ve sürekli kaliteli hizmet verebilen ticari olarak sağlıklı bir şirket olmaktır.

Misyon

Müşterimizin tüm teknik gereksinimlerini zamanında ve eksiksiz olarak karşılayabilmektir. Tüm bu çalışmalarımızın doğal sonucu olarak firmamız ile müşterilerimiz arasında güvene dayalı bir tedarikçi-müşteri ilişkisi kurabilmektir.

Değerlerimiz


  • Dürüstlük
  • Güvenilirlik
  • Müşteri Odaklılık
  • Yenilikçilik
  • Çevremize Duyarlılık

İletişim Bilgilerimiz


ÖREN ÇELİK


Çalışma Saatleri

  • Pzt - Cuma  : 09:00 - 18:00
  • Pazar          : Kapalı
Döviz Fiyatları
Whatsapp: 0507 134 61 47